2XU Kompresní Full Zip Sleeved Trikombinéza

Navržený s ohledem na závodníka na dlouhé vzdálenosti. Kompresní triatlonová řada zahrnuje konstrukci 105D/CK tkanin s mapováním svalů a technologií chlazení ICE X.


Vítěz 220 Triathlon Best On Test (94%) - 2018

 • 6 160 Kč

 • Cena bez DPH: 5 091 Kč
 • Výrobce: 2XU
 • Kód výrobku: MT4838D

Dostupné možnosti

Snížené svalové vibrace, chlazení a UV ochrana podporuje vytrvalost a poskytují ochranu před překážkami dlouhých závodních závodů; zranění, únava, teplo a slunce.

VÝHODY TEXTILU

 1. CF a CB panely - ICE X - Využití vysoce vláknitých polyesterových chladicí přízí ke snížení tělesné teploty při cvičení. Spolu s elastickými přízemi 50D dodává správné hranice napínání a zotavení pro plavání, cyklistiku a běh.
 2. Dolní část těla - 105D / CK - Obsahuje 105 denier LYCRA® příze pro ještě vyšší výkon než uznávané 2XU 70D/CK. 105D/CK je navržen tak, aby zlepšoval výkon jako nikdy předtím. Nabízí neuvěřitelnou stabilizaci svalů, méně vibrací a únavy, zatímco funkce pro řízení vlhkosti udržují sportovce v suchu, pohodlí a soustředěnosti.
 3. Rukávové a boční panely - KINETIC SPEED - Vyšší rychlost na kole a mírná komprese svalů pro vyšší vytrvalost a výkon. Aerodynamická, snižená technologie proudění vzduchu.
 4. ELITE LD CYKLISTICKÁ VLOŽKA - Tato multi-vrstevnatá vložka nabízí revoluční perforační technologii pro ventilaci a působivou schopnost rychlého sušení pro větší pohodlí na kole. Vysoký počet vláken přináší trvanlivost a jemnost na kůži pomocí pěny s vysokou hustotou.TECHNOLOGIE

MAPOVÁNÍ NA KVADRICEPSECH - Redukuje náraz a rozptýlí přenos zátěže na kolenní kloub. Pomáhá v biofeedbacku kolenního kloubu, které snižují nadměrné opotřebení kolenního kloubu. Dodatečná podpora je věnována svalovým vláknům na přední straně stehna, které pomáhají snižovat napětí a únavu svalů.


VÝHODY TEXTILU

 1. Lehká, ale výkonná tkanina PWX
 2. Aerodynamická technologie snižující proudění vzduchu - zvýšená vytrvalost a rychlost
 3. Prémiová italská protiskluzová guma na nohavici pro bezpečné uchycení a perforování pro pohodlí
 4. Ergonomicky konstruované panely pro maximální pohodlí a rukávy pro dokonalou aerodynamiku
 5. Snadno přístupné zadní kapsy pro udržení základních hydratačních gelů
 6. Celoplošný poloautomatický zip
 7. Elite LD vložka pro podporu a pohodlí při jízdě na kole