O nás

Compress.cz je internetový obchod českých vrcholových sportovců, kteří jsou oficiálními distributory výrobce sportovního oblečení, zaměřeného na kompresní řadu - 2XU. 2XU je zkratka pro "two times you", která symbolizuje znásobení lidské výkonnosti věří v lidský výkon a umožňuje lidem dosahovat neuvěřitelných úspěchů v oblečení, které poskytuje jistotu pohybu, posouvá možnosti, odstraňuje veškeré zábrany při podávání sportovního výkonu a pomocí vysoce kvalitní, nízko gramážní tkaniny dodávají pocit lehkosti.

S využitím nejmodernější látkové inovace a stavební techniky z celého světa vede na trhu ve vývoji kompresních výrobků. 2XU inženýři pracují bok po boku s týmem nezávislých odborníků a pracovníků institutů jako je AIS s cílem dosáhnout nejlepší kompresní formy oblečení, které je silné, odolné, pohodlné a významné pro jejich uživatelské výhody.

2XU Kompresní oblečení bylo důkladně zkoumáno, navrženo a testováno sportovci světové třídy a předními světovými sportovními institucemi, např. již zmíněným AIS (Australský sportovní institut), institutem sportu VIS a Univerzitou RMIT.


Přejeme vám ty nejlepší sportovní zážitky s nejvýkonějším kompresním oblečením 2XU. 


Za compress.cz
Karel Ruso - Majitel

Člen síně slávy Evropské Powerliftingové Federace (EPF)
Člen TJ Sokol Nymburk, reprezentant ČR.
Držitel 8 evropských a 2 světových rekordů
Držitel 12 titulů mistra světa v jednotlivých disciplínách                     


Vojtěch Ruso - Provozovatel

český reprezentat v rychlostní kanoistice